Nabór tekstów

Zanim wyślesz opowiadanie, zapoznaj się z podanymi wskazówkami:

  1. Przyjmujemy teksty w formacie .rtf lub .doc. Preferujemy font Times New Roman, 12 punktów, z interlinią 1,5 i wcięciem akapitowym 1 cm.
  2. Umieść swoje dane na pierwszej stronie opowiadania/artykułu, a nie tylko w mailu. Podpisz się imieniem, nazwiskiem i adresem mailowym. Poza imieniem i nazwiskiem (lub pseudonimem) umieść, zarówno w treści i tytule maila oraz w nazwie pliku, tytuł Twojego dzieła.
  3. „Radość z pisania” jest darmowym czasopismem, więc publikacje są nieodpłatne. Oczywiście, zanim opublikujemy Twój tekst, musisz wyrazić na to zgodę. Robiąc to, nie tracisz praw autorskich, pozwalasz nam tylko na wykorzystanie opowiadania/materiału publicystycznego w celu publikacji i promocji. Jeśli więc zamierzasz umieścić go gdzieś jeszcze, masz do tego prawo.
  4. I na koniec: bądź otwarty na sugestie i gotowy do ulepszenia swojego opowiadania. Wszystkie zaakceptowane teksty podlegają redakcji i korekcie, a w przypadku tej pierwszej Autor może się jeszcze sporo napracować. Aby nadesłać propozycję pisz na adres redakcja@radosczpisania.pl